Сумський підрозділ ГС ВРЛ

MSUA – Meteor Scatter Ukraine Award

Диплом «MSUA» заснований УКВ комітетом Сумського підрозділу «ГО Всеукраїнська Радіоаматорська Ліга» з метою підвищення активності та популяризації аматорських радіозв'язків на УКХ діапазонах.

Диплом «MSUA» присуджується за QSO, проведені на УКХ діапазоні 144 МГц з аматорськими радіостанціями, що знаходяться в різних великих квадратах QTH-локатора (KO13, KN56, LO01 і т.д.) з використанням механізму відображення від іонізованих шарів падаючих метеоритів (Meteor Scatter , далі MS).

На диплом зараховуються QSO, проведені будь-яким видом випромінювання.

Радіоаматорам України для отримання диплома необхідно провести QSO з радіостанціями, що знаходяться в 50-ти різних великих квадратах QTH-локатора, включаючи QSO з одним QTH-локатором на території України.

Іноземним радіоаматорам для отримання диплома необхідно провести QSO з радіостанціями, що знаходяться в 50-ти різних великих квадратах QTH-локатора, включаючи QSO з п'ятьма QTH-локаторами на території України ..

Диплом видається в електронному вигляді безкоштовно.

Радіонаблюдателям (SWL) диплом видається на аналогічних умовах.

Заявку, в вигляді виписки з апаратного журналу, що містить дату, час, діапазон, позивний кореспондента, QTH-локатор, переданий і прийнятий рапорти, вид випромінювання, надсилати на адресу:

msua_award@ukr.net

Заявка повинна містити позивний, адресу електронної пошти заявника і ДЕКЛАРАЦІЮ:

«Я заявляю, що всі контакти були зроблені мною особисто з однієї країни DXCC і відповідно до умов моєї ліцензії на радіопередачу. Я приймаю, що порушення цих правил може призвести до дискваліфікації з цієї дипломної програми. Я також згоден з тим, що рішення менеджера цієї дипломної програми повинно бути остаточним у всіх випадках спору.»