Сумський підрозділ ГС ВРЛ

Суд визнав позачергову конференцію ЛРУ від 30 травня 2015 року ПРАВОМОЧНОЮ!

Суд визнав позачергову конференцію ЛРУ від 30 травня 2015 року ПРАВОМОЧНОЮ!

СУД ВИЗНАВ ПОЗАЧЕРГОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ ЛРУ ВІД 30 ТРАВНЯ 2015 РОКУ ПРАВОМОЧНОЮ І ВІДМОВИВ УЗУРПАТОРАМ, ЯКІ У ШАХРАЙСЬКИЙ СПОСІБ ЗАХОПИЛИ ВЛАДУ В ЛРУ, В ЗАДОВОЛЕННІ ЇХ БЕЗПІДСТАВНОГО ПОЗОВУ

Провадження № 2/760/2223/20

В справі № 760/14391/18-ц

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

/ вступна та резолютивна частина /

10 січня 2020 року Солом`янський районний суд м. Києва в складі:

головуючого — судді — Шереметьєвої Л.А.

за участю секретаря — Гак Г.М.

представника позивача- Роговського А.А.

представника відповідача- Гай Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом Грищенка Володимира Володимировича до Громадської організації «Ліга радіоаматорів України» про визнання недійсним рішення позачергової рішень позачергової звітно-виборної Конференції громадської організації «Ліга радіоаматорів України», проведеної 30 травня 2015 року, суд

Керуючись ч.6 ст. 259 Цивільного процесуального кодексу України, суд

В И Р І Ш И В :

В позові Грищенка Володимира Володимировича до громадської організації «Ліга радіоаматорів України» про визнання недійсним рішення позачергової звітно-виборної конференції громадської організації «Ліга радіоаматорів України», проведеної 30 травня 2015 року, відмовити.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Київського апеляційного суду через суд першої інстанції.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення буде складено 20 січня 2020 року.

Суддя Л.А. Шереметьєва

20:22
RSS
20:25

надіюсь скоро всіх рейдерів ми поставимо у «стійло»

Загрузка...