Сумський підрозділ ГС ВРЛ

Весняна Першість України з радіозв'язку на УКХ

Весняна Першість України з радіозв'язку на УКХ

Положення змагань з радіозв'язку на УКХ «Весняна Першість України з радіозв'язку на УКХ „ 

Змагання проводяться організацією Ліга Радіоаматорів України одночасно з першими та другими субрегіональними змаганнями IARU R1. 

Змагання проводяться на місцях в два тури та різні дати за календарем: 

Перший тур: в перший повний вікенд березня з 14:00 UTC суботи до 13:59 UTC неділі. (в 2020 році 7 — 8 березня). 

Другий тур: в перший повний вікенд травня з 14:00 UTC суботи до 13:59 UTC неділі (в 2020 році 2 — 3 травня). 

Види модуляції : CW, SSB, FM 

Діапазони: від 144 МГц до 250 ГГц 

:: КЛАСИ :: 

Категорія Single (SO MB один оператор MIX ) — станції з одним оператором без допомоги інших осіб під час змагань, допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах. 

Категорія Multi (MO MB багато операторів MIX ) — колективні учасники, допускається наявність не більше одного сигналу на кожному з використовуваних діапазонів в будь-який момент часу. 

Категорія Phone (SO MB вид випромінювання тільки Phone) — станції з одним оператором без допомоги інших осіб під час змагань, допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах, визначаються і підводяться підсумки в окремій категорії. 

Категорія 6 HOURS: Станції з однієї позиції, з будь-яким числом операторів та які працюють згідно з 6 годинним правилом. Сегмент часу 6 годин може бути поділено максимум на 2 періоди. Час першої QSO починає стартовий час першого періоду. За роботою в 2 періодах, пауза між двома періодами повинна бути не менше 2 годин. Перший розрив між QSO в 2 години та більше між 2 послідовними QSO означає сегмент паузи. Бали нараховуються тільки за QSO в спільному 6 годинному сегменті часу. Учасники можуть працювати більше 6 годин, в цьому разі вони надсилають повний log. Contest-robot автоматично зробить вибір 6 годинної частини з log-а, зв'язки поза 6 годин будуть для check-log. 

Категорія FOREIGN (SO/MO MB) — усі іноземні станції.

Детальніше умови змагань можна переглянути за посиланням - http://www.vhf-uarl.at.ua/Cont_cal/vesnjana_pershist_ukrajini_z_radiozv_2020.pdf

11:58
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...