Hamfest Sumy - 2017
Надіслано: US8AR 15-08-2017

Ось і відбулося чергове літнє зібрання радіоаматорів сумщіни Hamfest Sumy 2017. День був чудовий, сяяло веселе сонце, температура була близько 25 градусів у тіні. На місце зустрічі у зоні відпочинку на березі річки Псел збиралися радіоаматори з усіх куточків Сумської області.


Деталі новини

Ось і відбулося чергове літнє зібрання радіоаматорів сумщіни Hamfest Sumy 2017. День був чудовий, сяяло веселе сонце, температура була близько 25 градусів у тіні. На місце зустрічі у зоні відпочинку на березі річки Псел збиралися радіоаматори з усіх куточків Сумської області. Спочатку відбувся ярмарок, де учасники виставили на продаж, обмин і подарунки залишки своїх радіодеталей.

Також в цей же час відбувалося спілкування радіоаматорів, які не бачилися довгий час і зустрічалися тільки в ефірі.

Було зроблене колективне фото учасників хемфесту на пам'ять.

А далі, згідно з програмою, почалася офіційна частина хемфесту. Спочатку був виступ голови СВП ВРЛ В'ячеслава Ковальова UY5AB, в якому він розповів про справи в підрозділі, новини та плани на майбутнє.

Далі слово взяв голова КХ та УКХ комітетів Деренко Микола US8AR і розповів про підсумки цьогорічних чемпіонатів на КХ і УКХ, а також вручив нагороди переможцям та призерам змагань.

Чемпіон Сумської області по радіозв'язку на УКХ Іван Лютий UR3AA - переможець в підгрупі Один оператор-два діапазоні 144 та 432 МГц.

Перше місце в підгрупі Один оператор-один діапазон 144 МГц виборов Віктор Фік US5AEP

Друге місце в підгрупі Один оператор-один діапазон 144 МГц віборов Микола Деренко US8AR

Після офіційної частини розпочався дружній обід, на якому продовжилося спілкування учасників хемфесту

Також не забули ми, що в цей день відзначається "День будівельника". А серед нас були і професійні будівельники. Та і всі ми в своєму житті щось та будували, одні більше, другі меньше. Усіх поздоровив зі святом Олександр Атаманов UY5AR

Далі відбулося купання в річці Псел, спілкування і фотографування на пам'ять.

А в цей же час був приготований шашлик і далі був продовжений дружній обід.

Дякуємо за фото Василю UR5AVI, Віктору UR5AGX та Сергію UR3AHF.