Всеукраїнська Радіоаматорська Ліга

Сумський Відокремлений Підрозділ

...
Спонсор сайту
Навігація
Пошук на QRZ.COM
Введіть позивний


Перевірка eQSL
Введіть позивнийСКЛАДОВІ ПРОХОДЖЕННЯ НА УКХ
Сонячна активність

Геомагнітна активність

Es проходження

Аврора

докладніше про датчики
Зв'язок з адміном
Email: us8ar@ukr.net
Skype: nick_derenko
Telegram: us8ar
WEB:
http://qsl.net/us8ar
Друк
Перша звітно-виборча Конференція ВРЛ
16
12.18
  • US8AR
  • 230 переглядів

8 грудня 2019 р. відбулася перша звіно-виборча конференція ВРЛ. Хочется відразу відзначити зразкову організація заходу - за понад 2 роки відданої роботи на розвиток Штаб-квартири ГС ВРЛ було створено надзвичайно ефективну команду, яка навчилась доволі якісно організовувати масові заходи!

Конференція відбулась, рішення прийняті, легітимність Конференції поза сумнівами, усе відбувалось під прискіпливою увагою делегатів, гостей та знімальної групи U2C.

Несуттєво змінився склад Президії ГС ВРЛ - президент Игорь Зельдин одноголосно обраний на наступну і останню для себе каденцію. В команді також без змін - перший віце-президент Олександр Ананьєв, віце-президенти Дмитро Давиденко і новообраний Деніс Нечитайлов, відповідальний секретар Тарас Стогул. Було обрано новий склад Координаційної Ради, в яку, зокрема, увійшов Олексій Пряников. Оновлено склад Ревізійної комісії, до якої ввійшов наший земляк Олександр Кривенький. Було затверджено зміни до Статуту ГС ВРЛ і було залишено суму членського внеску на 2019 рік у розмірі 50 гривень. Оновився склад Молодіжного комітету.


По завершенню конференції також були вручені кубки та дипломи за участь в змаганнях, до речі, колектив UT7AXA вже отримав свою нагороду. Також в рамках конференції відбулося засідання клубу UCC, де було прийнято нових членів та затверджено новий регламент змагань UCC.


Найбличжим часом буде проголошено офіційні результати Конференції, оприлюднено протокол і вийде новий спеціальний випуск HamNews!Фотозвіт з конференції можна подивитися за посиланням https://vrl.org.uaНовини коротко
Вивчай CW online

кликни по зображенню
Наш банер

Завантажити код банера.
Свята
Календар свят і подій.
Погода в Сумах
Курси валют НБУ
Курси НБУ на сьогодні
Швидкість інтернету