Всеукраїнська Радіоаматорська Ліга

Сумський Відокремлений Підрозділ

...
Спонсор сайту
Навігація
Пошук на QRZ.COM
Введіть позивний


Перевірка eQSL
Введіть позивнийСКЛАДОВІ ПРОХОДЖЕННЯ НА УКХ
Сонячна активність

Геомагнітна активність

Es проходження

Аврора

докладніше про датчики
Зв'язок з адміном
Email: us8ar@ukr.net
Phone: +380-97-199-2517
Skype: nick_derenko
Telegram: us8ar
WEB:
http://qsl.net/us8ar
Друк
Чемпіонат Європи з радіоспорту в м.Друскінінкай (Литва).
25
09.17
  • US8AR
  • 486 переглядів

З 04.09 по 10.09.2017г. в Литві відбувся 21 Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгаціі. У складі делегації України були два спортсмена з м. Кролевець Сумської обл. МСУ Ничипорук Ельвіра і КМСУ Поповченко Анатолій.

Наша команда Ч-19 на діапазоні 3.5 Мгц, а це Карпович Федір (Київ), Іщенко Дмитро (Київ) і Поповченко Анатолій стали чемпіонами Європи. На діапазоні 145 Мгц. срібними призерами і на зтом ж діапазоні в особистому заліку Анатолій завоював бронзову медаль.
У національну збірну України Кролевчане потрапили за підсумками ряду Чемпіонатів України, де показали хороші результати і потрапили в трійку найсильніших. Такі успіхи стали можливі завдяки допомозі і підтримці мера Кролевця Бобровицького А.М., глави рай.Адміністраціі Кучерявий О.В., голови рай.совета Авраменко Н.В., зав. відділом молоді та спорту Безверхого Н.В., поч. ТСО України Кролевецького району Калишенко А.І., а також низький уклін і слова подяки Андрющенко Олександру, Лехманн Віктору, Бикові Віктору, Сердюку Роману, буйвалов Сергію, Рокитянський Олександру, Кащеєва Євгену. Завдяки їм успішно розвивається спорт у Кролевці і Кролевецькому районе.Счастья Вам і здоров'я !

Сергій Щербань UT4AX
Новини коротко
Вивчай CW online

кликни по зображенню
Наш банер

Завантажити код банера.
Свята
Календар свят і подій.
Погода в Сумах
Курси валют НБУ
Курси НБУ на сьогодні
Швидкість інтернету