Всеукраїнська Радіоаматорська Ліга

Сумський Відокремлений Підрозділ

...
Спонсор сайту
Навігація
Пошук в базі QRZ.COM
Введіть позивний


Перевірка eQSL
Введіть позивнийСКЛАДОВІ ПРОХОДЖЕННЯ НА УКХ
Сонячна активність

Геомагнітна активність

Es проходження

Аврора

докладніше про датчики
Зв'язок з адміном
us8ar@ukr.net
+380-97-199-2517
Skype - nick_derenko
Telegram - us8ar
Друк
Чемпіонат Європи з радіоспорту в м.Друскінінкай (Литва).
25
09.17
  • US8AR
  • 358 переглядів

З 04.09 по 10.09.2017г. в Литві відбувся 21 Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгаціі. У складі делегації України були два спортсмена з м. Кролевець Сумської обл. МСУ Ничипорук Ельвіра і КМСУ Поповченко Анатолій.

Наша команда Ч-19 на діапазоні 3.5 Мгц, а це Карпович Федір (Київ), Іщенко Дмитро (Київ) і Поповченко Анатолій стали чемпіонами Європи. На діапазоні 145 Мгц. срібними призерами і на зтом ж діапазоні в особистому заліку Анатолій завоював бронзову медаль.
У національну збірну України Кролевчане потрапили за підсумками ряду Чемпіонатів України, де показали хороші результати і потрапили в трійку найсильніших. Такі успіхи стали можливі завдяки допомозі і підтримці мера Кролевця Бобровицького А.М., глави рай.Адміністраціі Кучерявий О.В., голови рай.совета Авраменко Н.В., зав. відділом молоді та спорту Безверхого Н.В., поч. ТСО України Кролевецького району Калишенко А.І., а також низький уклін і слова подяки Андрющенко Олександру, Лехманн Віктору, Бикові Віктору, Сердюку Роману, буйвалов Сергію, Рокитянський Олександру, Кащеєва Євгену. Завдяки їм успішно розвивається спорт у Кролевці і Кролевецькому районе.Счастья Вам і здоров'я !

Сергій Щербань UT4AX
Новини коротко
Дружні сайти


Сайт

EM25A

QRZ.pp.ua

Вивчай CW online

кликни по зображенню
Наш банер

Завантажити код банера.
Свята
Календар свят і подій.
Погода в Сумах
Курси валют НБУ
Курси НБУ на сьогодні
Швидкість інтернету