Всеукраїнська Радіоаматорська Ліга

Сумський Відокремлений Підрозділ

...
Спонсор сайту
Навігація
Пошук на QRZ.COM
Введіть позивний


Перевірка eQSL
Введіть позивнийСКЛАДОВІ ПРОХОДЖЕННЯ НА УКХ
Сонячна активність

Геомагнітна активність

Es проходження

Аврора

докладніше про датчики
Зв'язок з адміном
Email: us8ar@ukr.net
Skype: nick_derenko
Telegram: us8ar
WEB:
http://qsl.net/us8ar
Друк
Шлях ЛРУ: від лохотрона до шантажу - В.П.Марценюк, UT8NV
24
05.16
Новини

20 травня 2016 року на офіційному сайті Ліги радіоаматорів України було опубліковано Протокол, так званої Ради ЛРУ, яка відбулась ще 28 квітня 2016 року. Як я вже звертав увагу у своєму попередньому матеріалі „Лохотрон продовжується”, у цьому зібранні рішення за 39 зареєстрованих регіональних організацій ЛРУ (станом на 24.5.2016р. - дивись rgo.informjust.ua) приймають керівники тринадцяти регіональних організацій ЛРУ. Деякі з них (Василенко, Козаченко, Павлов, Губенко, Грачев, Олійник, Ванзяк) представляють 7 областей, та й то не в повному складі, оскільки там вже утворені і діють радіоклуби, або відокремлені підрозділи нової організації Громадська спілка „Всеукраїнська радіоаматорська Ліга”. Інші шість, окрім себе, майже нікого не представляють (Плоткін, Харитончук, Будулатій, Погоржельський, Гарашко, Яровий). Доповнють цей список 9 самообраних „членів виконкому” (Кириленко, Гай, Заскалета, Іванчихін, Лякін, Радул, Яровенко, Горець, Овчаренко). Таким чином задекларована присутність двадцяти двох членів (з 39+9=48), так званої, Ради ГО „Ліга Радіоаматорів України”, що вказує на те, що це зібрання не має юридичної правомочності для прийняття рішень відповідно до п.5.11. Статуту ГО ЛРУ, де вимагається участь бiльше половини членiв Ради.

Але то, звичайно, все пусте, якщо виходити з правил гри в лохотрон. Однак, як виявляється, лохотрон в ЛРУ вже закінчився, і не давши очікуваних результатів, він переходить в інший статус – статус шантажу. Це додатково підтверджується тим, що єдиним питанням цього зібрання було розгляд того, як примусити усіх не членів ЛРУ підтюпцем побігти гуртами, або іще й поповзти на колінах до трону царя-батюшки-преза А.Кириленко з проханням про прийняття в члени ЛуРу. Бо інакше картки-квитанції за проведені зв’язки можна отримати, але лише за умови сплати обов’язкового податку в 250 гривень, що перевищує у п’ять раз розмір членських внесків.

Відповідно до «Порядку денного засідання» розглядалось питання, щодо роботи національного QSL-бюро ЛРУ. З цього приводу виступив президент ЛРУ Кириленко А.П. (UT3UY), який повідомив, що ЛРУ виконує свої зобов’язання перед членами організації та надає можливість обміну радіоаматорськими листівками через бюро обмiну (QSL-бюро ЛРУ). Було окремо відзначено, що для тих ті обласних та регіональних підрозділів від яких станом на 15 березня 2015 року не надійшли списки членів та щорічні членські внески, буде призупинено надання послуг з QSL-обміну. Пан Кириленко додатково повідомив, що ЛРУ є членом IARU і дотримується вимог Статуту IARU, керується рiшеннями та рекомендацiями IARU. Для переконливості він посилається на Резолюцію 85-9 IARU, де сказано наступне: «…. організаціям-членам IARU наполегливо рекомендується, де це можливо, забезпечити отримання вхідної QSL пошти для не членів організацій, якщо такі не члени згодні оплачувати повну вартість такого сервісу, і забезпечити відповідні методи і засоби доставки карток для не членів…. ».

Так от, виходячи з наведеної частини тексту Резолюції 85-9 IARU, це зібрання не дуже легітимних керманичів ЛРУ приймає рішення про надання вхідної QSL пошти для не членів організацій за ціною, що перевищує у п’ять раз розмір членського внеску. Інакше кажучи, обґрунтована вартість послуги для членів організації ЛРУ, відповідно до рішення конференції, складає 50 гривень на рік. А для не членів, ця вартість декларативним шляхом обґрунтовується вже у розмірі 250 гривень. Таким чином, якщо виходити з основ економічної діяльності, то легко зробити висновок, що залишкова вартість у 200 гривень являється чистим прибутком господарської діяльності організації під назвою ЛРУ в розмірі 400%. А тому ця залишкова вартість повинна бути оподаткована, як прибуток з відповідним виключенням цієї організації з реєстру неприбуткових організацій України та переведенням її на загальний режим оподаткування та звітності.

Оскільки наша регіональна організація ГО „Вінницьке обласне відділення ЛРУ” (номер реєстрації як ВП ЛРУ №1363059) в неправовий спосіб була позбавлена права на участь у прийнятті рішень ГО ЛРУ та її члени автоматично переведені діючим керівництвом ЛРУ в статус „не членів”, про що є відповідний офіційний лист за підписом секретаря виконкому ЛРУ А.Лякіна, то Рада нашої організації залишає за собою право звернутись з відповідним офіційним запитом до Державної фіскальної служби України за отриманням відповідних роз’яснень.

Голова Ради ГО „Вінницьке ОВ ЛРУ” В.П.Марценюк, UT8NV. 24 травня 2016 року.Новини коротко
Вивчай CW online

кликни по зображенню
Наш банер

Завантажити код банера.
Свята
Календар свят і подій.
Погода в Сумах
Курси валют НБУ
Курси НБУ на сьогодні
Швидкість інтернету